STRONY INTERNETOWE

Strona internetowa należy do podstawowych narzędzi budowania wizerunku firmy, ułatwia kontakt z partnerami. Dla potencjalnego klienta jest podstawowym źródłem informacji o przesiębiorstwie, jest to najłatwiejsza i najbardziej przejrzysta forma przedstawienia oferty handlowej.

 

Tworzymy strony WWW o dowolnej tematyce oraz wielkości. Do budowy stron wykorzystujemy najnowsze technologie, co pozwala tworzyć witryny o dowolnej funkcjonalności. Stale rozwijający się zespół projektantów tworzy zawsze funkcjonalne i atrakcyjnie wizualne strony. Serwisy mogą być wyposażone w autorski system CMS (system zarządzania treścią).

Tworzymy strony zgodne z WCAG 2.0 oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów dla instytucji publicznych z 12 kwietnia 2012.

 

Wykonujemy strony według projektu indywidualnego, oraz znacznie tańsze strony oparte o szablon graficzny. Ponieważ zarówno grafika, jak i system zarządzania treścią są wykonane przez nasz zespół, strona (również z szablonu) może być w pełni dostosowana do Państwa wymagań.

 

 Etapy projektowania witryny www:

Koncepcja

zebranie informacji dotyczących funkcjonalności strony
zapoznanie się z wizją wyglądu strony klienta.
analiza docelowej grupy odbiorców

Przygotowanie projektu strony głównej
Akceptacja projektu przez zamawiającego
Stworzenie w pełni funkcjonalnej strony www
Optymalizacja treści
Uruchomienie strony pod docelowym adresem

Ceny: standardowo ceny naszych stron zaczynają się od 800 zł netto. Oferujemy również usługę dzierżawy stron - już od 85 zł netto miesięcznie.

 

Przejdź na stronę demonstracyjną systemu CMS   >>demo<< 

W celu uzyskania danych dostępowych prosimy o kontakt.

POZYCJONOWANIE

Oferujemy skuteczną usługę pozycjonowania strony internetowej w Google. Dzięki właściwemu spozycjonowaniu Państwa witryny, zwiększa się liczba odwiedzin, co ma przełożenie na poprawę relacji biznesowych z klientami.

Przy pozycjonowaniu witryny według wybranej frazy kluczowej nasi Klienci ponoszą opłaty wyłącznie za umieszczenie swojej strony www w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania (a więc na pierwszej stronie) wyszukiwarki Google. Oznacza to, że płacicie Państwo tylko za efekty naszej pracy. Jeśli strona znajduje się poniżej 10 miejsca – nasza usługa nic nie kosztuje.

Etapy współpracy:

Ustalenie fraz - słów kluczowych, dzięki którym serwis ma być odnajdywany w wyszukiwarce. Oferujemy pomoc naszych specjalistów we właściwym doborze najtrafniejszych fraz, przy użyciu m.in. narzędzi ułatwiających ich wybór.
Podpisanie umowy pozycjonowania serwisu, obejmującej zwykle okres od roku do dwóch lat. Przez pierwsze trzy miesiące każdą frazę pozycjonujemy bez opłat.
Wprowadzenie koniecznych zmian, dzięki którym serwis będzie przygotowany do efektywnego pozycjonowania. Zmiany mogą dotyczyć m.in. kodu strony, linkowania wewnętrznego, właściwych tytułów stron, a także słów kluczowych czy budowy samych tekstów znajdujących się na stronach.
Bezpośrednia praca nad uzyskaniem i utrzymaniem wysokiej pozycji serwisu. Co miesiąc Klient otrzymuje raport o pozycjach w wyszukiwarce z podziałem na tygodnie. Raport jest podstawą do naliczenia opłaty za pozycjonowanie. Ponieważ płatnych jest tylko 10 pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania, klient płaci tylko za efekty naszej pracy!

 

W celu otrzymania bezpłatnej wyceny prosimy o wysłanie fraz na adres : pozycjonowanie@innywymiarstron.pl

OUTSOURCING IT

Outsourcing IT to efektywna strategia zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Przejmujemy opiekę nad sprzętem, apilkacjami oraz procesami informatycznymi naszych Klentów. Nasi Partnerzy mogą skoncentrować się na swoich kluczowych działaniach biznesowych i znacząco obniżyć koszty funkcjonowania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dedykowanych pracowników, którzy mogą wykoszystać zaplecze techniczne i wsparcie naszego zespołu. Niniejszy model zapewnia indywidualne podejście do Państwa potrzeb, jednocześnie gwarantując stabilność opieki serwisowej. Naszym celem jest długotrwała i kompleksowa obsługa klienta.

 

DZIAŁAMY W NASTĘPUJĄCYCH OBSZARACH:

bezpieczeństwo
administracja, bieżąca opieka
projektowanie i wdrożenia
sprzedaż sprzętu i oprogramowania

Świadczymy usługi z zakresu projektowania, wykonania i opieki nad instalacjami niskoprądowymi a w szczegóności: okablowaniem strukturalnym (komputerowo - telefonicznym), monitoringiem, kontrolą dostępu, itp.


Zapraszamy do pobrania naszego programu do pomocy zdalnej

 

 

 

APLIKACJE INTRANETOWE

Aplikacje intranetowe to specjalizowane oprogramowanie działające w oparciu o przeglądarkę internetową. W odróżnieniu od standardowej strony internetowej spełniają funkcje tradycyjnych aplikacji - wsparcie magazynu, zamówień, zarządzania przedsiębiorstwem itd. 

 

Realizujemy aplikacje intranetowe obsługujące następujące procesy:

elektroniczne zapisy do żłobków i przedszkoli więcej
systemy wspomagające zarządzanie firmą
zarządzanie klientami

obieg zleceń
katalogi
raportowanie
systemy sprzedaży
oraz wiele innych

 

Wybrani klienci:
Urząd Miasta Katowice - system Elektronicznej Rejestracji do Żłobków.

Urząd Miasta Kędzierzyn Kożle - system Elektronicznej Rejestracji do Żłobków.
Rada Ogrodów Botanicznych i Aboretów w Polsce - zaawansowana baza danych dot. nasion w Polsce.
PKO TFI - platforma do analizy i raportowania sprzedaży, zbierania zamówień na materiały marketingowe.