O firmie

 

Witamy na naszej stronie. od 2001 roku z pasją zajmujemy się projektowaniem i programowaniem stron internetowych. Blisko dwustu zadowolonych klientów świadczy o jakości naszych usług. Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy w tym okresie, pozwalają nam oferować sprawdzone usługi o wysokiej jakości. Zależy nam, by przedstawić Państwu kompleksową ofertę. Realizujemy komplet usług związanych z budową strony internetowej - poczynając od projektu graficznego strony, poprzez jej umieszczenie - publikację (tzw. hosting), obsługę techniczną domeny, aż do regularnej aktualizacji zawartości.

Przykłady wykonanych stron internetowych prezentujemy w dziale Realizacje.

 

kolko
 

Świadczymy usługi kompleksowej opieki informatycznej dla firm. Naszą specjalnością są zaawansowane systemy ochrony przed zagrożeniami z internetu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa wątpliwości lub zapytania ofertowe. Prosimy o kontakt pod wymienionymi w dziale Kontakt numerami telefonów lub wysłanie umieszczonego tam formularza.

Działamy głównie na terenie śląska (Katowice, Chorzów, Bytom, Mikołów, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Tychy), ale obsługujemy również klientów z Warszawy, Krakowa i innych części Polski.

 

kolko
 

Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów.

Osiągamy to poprzez strony o wysokiej jakości oraz osobiste zaangażowanie każdego z członków naszego zespołu w realizowany projekt. Ponieważ zależy nam na długoterminowej współpracy z naszymi klientami, nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na fachową i rzetelną obsługę.

 

Aktualności

Pozycjonowanie stron internetowychCelem usługi pozycjonowania strony internetowej - SEO - jest poprawa pozycji w wynikach wyszukiwarki, a w dalszej perspektywie zwiększenie liczby odwiedzin na stronie internetowej firmy i poprawa relacji biznesowych z klientami. Nasza agencja interaktywna w ramach usługi pozycjonowania zadba o czytelność wizerunku klienta w internecie (np. Mapy Google z trasami dojazdu, godziny pracy). 

Co nas wyróżnia:

  • jasno określone cele na etapie przygotowania i wdrożenia strategii  
  • cena uzależniona od efektu (jeśli nie osiągniemy założonych celów, klient nie ponosi kosztów)
  • możliwość wprowadzenia dodatkowego progu ograniczającego koszty
  • comiesięczny, przejrzysty raport z efektu naszych prac

Etapy współpracy:

  • wstępny wybór fraz
  • ocena proponowanych fraz, optymalizacja, szacowanie ruchu
  • zawarcie umowy
  • optymalizacja strony internetowej (cały okres umowy)
  • inne prace pozycjonerskie (cały okres umowy)
Content Managment System

Najprostszy w obsłudze CMS jaki widziałeś