Oferujemy skuteczną usługę pozycjonowania strony internetowej w Google. Dzięki właściwemu spozycjonowaniu Państwa witryny, zwiększa się liczba odwiedzin, co ma przełożenie na poprawę relacji biznesowych z klientami.

Przy pozycjonowaniu witryny według wybranej frazy kluczowej nasi Klienci ponoszą opłaty wyłącznie za umieszczenie swojej strony www w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania (a więc na pierwszej stronie) wyszukiwarki Google. Oznacza to, że płacicie Państwo tylko za efekty naszej pracy. Jeśli strona znajduje się poniżej 10 miejsca – nasza usługa nic nie kosztuje.

Etapy współpracy:

  • Ustalenie fraz - słów kluczowych, dzięki którym serwis ma być odnajdywany w wyszukiwarce. Oferujemy pomoc naszych specjalistów we właściwym doborze najtrafniejszych fraz, przy użyciu m.in. narzędzi ułatwiających ich wybór.
  • Podpisanie umowy pozycjonowania serwisu, obejmującej zwykle okres od roku do dwóch lat. Przez pierwsze trzy miesiące każdą frazę pozycjonujemy bez opłat.
  • Wprowadzenie koniecznych zmian, dzięki którym serwis będzie przygotowany do efektywnego pozycjonowania. Zmiany mogą dotyczyć m.in. kodu strony, linkowania wewnętrznego, właściwych tytułów stron, a także słów kluczowych czy budowy samych tekstów znajdujących się na stronach.
  • Bezpośrednia praca nad uzyskaniem i utrzymaniem wysokiej pozycji serwisu. Co miesiąc Klient otrzymuje raport o pozycjach w wyszukiwarce z podziałem na tygodnie. Raport jest podstawą do naliczenia opłaty za pozycjonowanie. Ponieważ płatnych jest tylko 10 pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania, klient płaci tylko za efekty naszej pracy!

 

W celu otrzymania bezpłatnej wyceny prosimy o wysłanie fraz na adres : pozycjonowanie@innywymiarstron.pl

menu